Magiczny Sklep

Grupa wiekowa: 7+

 


Któż z nas nie marzył o tym, aby chociaż przez chwilę znaleźć się w tajemniczej krainie, pełnej magii i niezwykłych iluzji? Któż z nas nie pragnął, aby najgłębiej skrywane marzenia zmaterializowały się, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki? To właśnie tu, w Magicznym Sklepie, można wszystkiego doświadczyć. Oto ojciec i syn stoją przed witryną sklepową. Syn chce wejść do środka, ojciec ma obawy – w końcu jednak się przełamuje. Właścicielem sklepu okazuje się prawdziwy magik, który czaruje zabawki i klientów. Ojciec kupuje kilka zabawek synowi. Ekscentryczny i tajemniczy sprzedawca rozpoczyna swoją grę. To wszystko, o czym tylko pomyśli chłopiec, natychmiast się spełnia, każdy przedmiot, czy wyśniona zabawka staje się jego własnością lub jest na wyciągnięcie ręki. Sprzedawca pomaga uwierzyć chłopcu, że dzięki magicznym przedmiotom on sam posiądzie wyjątkową moc – magiczny miecz, wielka tarcza, czapka niewidka uczynią go odważnym i silnym. Ale piękne chwile trwają krótko i jak mydlane bańki znikają…

Magiczny sklep to poetycka opowieść, która przenosi nas w świat iluzji, fantazji i wyobraźni. Jest jednocześnie podróżą dorosłego człowieka w świat retrospekcji, dzieciństwa, sentymentalnych przedmiotów, marzeń sennych. Spektakl łączy w sobie teatralną baśń, sztukę iluzji i teatr formy.

Autor: Herbert George Wells
Scenariusz i reżyseria: Jarosław Antoniuk
Scenografia: Pavel Hubička
Muzyka: Robert Kanaan
Wideo: Wojciech Świątkiewicz
Konsultacje iluzjonistyczne: Jakub Walkowiak

Obsada:
– Beata Antoniuk
– Miłosz Cieślik
– Tomasz B. Rynkowski,
– Rafał Swaczyna
– Marzanna Gawrych

Wizualizacja:
– Zuzia Florczyk
– Mateusz Ambroziak


Bilety na spektakle odbywające się w sali widowiskowej TLiA są dostępne w Biurze Organizacji Widowni oraz za pośrednictwem platformy Bilety24.
Rezerwacje i wejścia grupowe: 86 216 31 93, 666 383 704.

Harmonogram

8:30 -
Magiczny sklep
10:15 -
Magiczny sklep
12:00 -
Magiczny sklep

Data

czwartek - 18.04.2024

Lokalizacja

Mrągowo • Mrągowskie Centrum Kultury
Magiczny Sklep

Organizator

Magiczny Sklep

Komentowanie jest wyłączone

Translate