Lew i Ptak

Zdarza się czasem, i jest to doświadczenie niezwykłe, że coś nas zauroczy, zaskoczy, wprawi w zadumę. Literatura tworzona z myślą o dzieciach też ma taką zdolność, wystarczy pozwolić się jej uwieść. Dla naszych widzów takim niezwykłym teatralnym odkryciem będzie historia inspirowana książką Marianne Dubuc – „Lew i Ptak”, która zabierze ich w magiczny świat. Autorka i reżyser Kata Csató pozbawiając spektakl słów da widzowi ogromną przestrzeń dla wyobraźni.

Pewnego dnia samotny Lew znajduje rannego Ptaka i tak właśnie rozpoczyna się ich niezwykła relacja. To intymna, pozbawiona słów, a bogata w formie poetycka opowieść o przyjaźni i tolerancji. Dla rodziców czy dzieci to możliwość opowiedzenia tej historii własnymi słowami. Choć zasadnicze fakty pozostają niezmienne: Lew odnajduje rannego Ptaka, zajmuje się nim, zostają przyjaciółmi, a następnie muszą się rozstać, by ponownie siebie odnaleźć.

Reżyseria: Kata Csató
Scenografia: Julia Skuratova
Muzyka: Bogdan E. Szczepański

Obsada:
– Marzanna Gawrych
– Daria Głowacka
– Tomasz B. Rynkowski
– Rafał Swaczyna


W związku z obowiązkiem dostosowania się do warunków prezentacji wydarzeń artystycznych uprzejmie informujemy, że na spektakle mamy dostępną ograniczoną ilość miejsc na sali widowiskowej (max. 50% miejsc na sali). Zwracamy się zatem z uprzejmą prośbą o wcześniejszą rezerwację telefoniczną biletów.

Rezerwacje przyjmuje Biuro Organizacji Widowni:
tel. 86 216 31 93, 666 383 704

Harmonogram

9:10 -
Lew i Ptak
10:40 -
Lew i Ptak

Data

poniedziałek - 21.06.2021
Łomża • Teatr Lalki i Aktora

Lokalizacja

Łomża • Teatr Lalki i Aktora
Lew i Ptak

Organizator

Lew i Ptak

Komentowanie jest wyłączone

Translate
Skip to content